Co vyrábíme


Kuchyně

Našim zákazníkům pomáháme vytvořit co nejefektivnější řešení prostoru kuchyní, tak aby jim usnadňovala vaření a orientaci. Na přání zhotovujeme kuchyňský nábytek v jakýchkoli rozměrech a v moderním nadčasovém designu. Samozřejmostí jsou kvalitní kování s tichým chodem a dotlumením a výběr z široké nabídky madel. Dle požadavků zprostředkujeme i vybavení spotřebiči a sanitou za výhodné ceny. 


Obývací stěny

Klademe důraz na čisté linie, a proto s našimi zákazníky konzultujeme do detailů jejich představy o obývacím nábytku. Vyrobíme jej tak, aby skryté vedení kabelů od elektroniky nenarušovalo vzhled sestavy a tím i zvýšilo bezpečnost užívání našich výrobků v domácnostech s dětmi a zvířecími členy rodiny. 


Vestavěné skříně

Podle přání zákazníka jsme schopni na míru vyrobit skříně do libovolně velkých, zkosených či jinak atypických prostor, tak aby nabízely maximální využití. V naší nabídce naleznete jak dveře posuvné, tak i klasické na pantovém závěsu. Jejich vzhled je jen na kreativitě klienta. 


Stoly, kanceláře

Domácí pracovny, kanceláře nebo i lékařské ordinace Vám pomůžeme zařídit funkčním a variabilním nábytkem, díky němuž účelně využijete Vaše pracovní prostředí. Ochotně Vám navrhneme i zasedací místnosti a open space, vyžadující speciální vybavení. V naší nabídce naleznete taktéž knihovny na míru. 


Předsíně, botníky

Vybavíme jakýkoli vstupní prostor domu, tak aby působil reprezentativně a přitom nabízel dostatek místa k ukládání obuvi a svrchního šatstva. V menších bytech a garsoniérách se zaměřujeme rovněž na využití stropních částí místností, kam lze ukládat sezónní a méně využívané oděvy a ušetřit tak místo v šatníku. 


Postele

Kromě klasických rozměrů postelí jsme našim zákazníkům schopni nabídnout a vyrobit i postele v nadměrných délkách, šířkách či výškách, které budou vyhovovat každému. Do postelí integrujeme taktéž úložné prostory, které zákazníkům pomáhají uspořit místo v ložnicích a zachovat tak jejich vzdušnost. 


Vyrobíme cokoli na vaše přání

Ať už přijdete s vlastním návrhem či jen vizí, pomůžeme Vám realizovat Vaše představy díky počítačovému 3D fotorealistickému návrhu. Poradíme Vám s výběrem vhodných materiálů a dekorů, odpovídajících přesně Vašim potřebám.